Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Вперше в Україні, міжнародний сертифікат відповідності відразу за трьома управлінськими міжнародними стандартами: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 – системи управління якістю, безпекою, охороною праці та навколишнього середовища отримала компанія ПрАТ «Київобленерго».

В компанії ПрАТ «Київобленерго» протягом 2010-2011 років було проведено роботу з впровадження інтегрованої системи управління, що базується на передовій світовій практиці.

В листопаді-грудні 2011 року німецькими аудиторами міжнародного сертифікаційного органу «ТЮФ ЗЮД» було проведено сертифікаційний аудит систем управління ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

За результатами аудиту керівництво компанії ПрАТ «Київобленерго» отримало міжнародні сертифікати відповідності управлінським міжнародним стандартам: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 від виконавчого директора «ТЮФ ЗЮД» по регіону Центральна та Східна Європа Томаса Віта.

У своєму звіті аудиторська група підкреслила наявність високої культури виробництва, орієнтацію на якісне та безперебійне постачання електроенергії, злагодженість взаємодії збутових та технічних служб, а також сфокусованність на охороні праці, безпеці персоналу, підрядників та населення. Професіоналізм та мотивованість працівників свідчать про наявність потенціалу та бажання до постійного покращення та прагнення до міжнародного рівня.

Так, 7-8 серпня в ПрАТ «Київобленерго» пройшла чергова перевірка аудиторами компанії TMS Ukraine (TUV SUD) на відповідність дотримання вимог Інтегрованої системи управління.

Цілями цьогорічного наглядового аудиту були:

- оцінка відповідності інтегрованої системи управління згідно критеріям аудиту: стандартам, законодавству, зовнішнім та внутрішнім нормативним документам, вимогам споживача;

- оцінка відповідності інтегрованої системи управління своїм визначеним цілям;

- виявлення областей з потенційним поліпшенням системи.

Аудитори знайшли підтвердження тому, що цілісність інтегрованої системи підтримується, удосконалюється, і, в міру необхідності, коригується.

Впровадження інтегрованої системи управління зобов’язує до постійного вдосконалення на шляху до задоволення вимог споживачів з постійною роботою в питаннях охорони праці та навколишнього середовища.