Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Укладення договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

 

Взаємовідносини ПрАТ «Київобленерго» (оператор системи розподілу) зі споживачами електричної енергії (учасник роздрібного ринку електричної енергії), електроустановки яких знаходяться на території Київської області, регулюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312 (далі-ПРРЕЕ).

На підставі типової форми договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, яка є додатком до ПРРЕЕ, та з метою дотримання норм чинного законодавства, ПрАТ «Київобленерго» була розроблена та оприлюднена форма договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.

Укладення договорів між споживачами та іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії здійснюється шляхом приєднання споживачів до публічних договорів приєднання.

Для укладення з діючими споживачами Київської області договорів споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії ПрАТ «Київобленерго» разом з рахунками за спожиту у вересні поточного року електроенергію направило заяву-приєднання до умов договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.

Договір вважається укладеним з дати підписання споживачем заяви-приєднання до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії або сплати за рахунком або з дати, зазначеної у заяві-приєднанні, якщо споживач протягом вказаного в заяві-приєднанні терміну не звернувся до ОСР із запереченням щодо укладення договору та спожив будь-який обсяг електричної енергії.

Діючі споживачі ПрАТ «Київобленерго» приєднуються до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії на умовах діючих договорів про користування електричною енергією або договорів про постачання електричної енергії (індивідуальні характеристики об'єкта, потужність, клас надійності, ідентифікаційні коди, особливості обліку, дата звіту тощо). З огляду на цей факт, додатки до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії не потребують оформлення, якщо ці умови були врегульовані договорами про користування електричною енергією або договорами про постачання електричної енергії.

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Module 'sqlsrv' already loaded

$_GET = [
    'root' => '425',
];

$_SESSION = [
    '__flash' => [],
];