До уваги побутових Споживачів!

Для проведення нарахувань за фактично спожиту електричну енергію, ПрАТ «Київобленерго» наголошує на необхідності передавати покази Ваших приладів обліку до 01 числа кожного місяця;

Для цього, Ви можете скористатись наступними сервісами передачі показів:

1. VIBER-БОТ за QR-кодом
2. TELEGRAM-БОТ, контакт@KYIVOBLENERGOBOT
3. «Особиста сторінка споживача»www.my.koe.vsei.ua
4. КОЛ-ЦЕНТР за номером(044) 459 07 40
5. Особисте звернення в пункт обслуговування 
6. СМС з мобільного телефону на номер (067) 239 7 238 згідно формату: 
Тип лічильникаФормат СМС повідомлення
звичайний[Особовий рахунок][пробіл][показ]
двозонний[Особовий рахунок][пробіл][Ніч][пробіл][День]
тризонний[Особовий рахунок][пробіл][Пік][пробіл][Напівпік][пробіл][Ніч]

Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ТАРИФУ ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ

 

Для застосування тарифу для населення, що проживає в індивідуальних житлових будинках обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості) споживачу необхідно здійснити декілька кроків.

Основною умовою є достатність дозволеної до використання потужності по Договору про користування електричною енергією укладеного з постачальником електричної енергії. У разі недостатньої дозволеної потужності споживач повинен замовити послугу з приєднання додаткової електричної потужності в порядку, передбаченому Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж.

Замовити у проектній  організації, яка має сертифікованого виконавця,та надати на погодження в ПрАТ «Київобленерго»  проект внутрішнього електропостачання індивідуального житлового будинку.

З готовим проектним рішенням споживач звертається  до районного підрозділу  Товариства або до «єдиного вікна» центрального офісу (м. Київ, вул. Стеценка, 1– а) та подає заявку встановленого зразка (Бланк заявки.pdf), отримує та сплачує два рахунки за надання послуг:

- за позапланову технічну перевірку засобу обліку та обстеження фактично встановленого електронагрівального обладнання;

- рахунок за розгляд та погодження проектної документації внутрішнього електропостачання житлового будинку.

Після обстеження представником Товариства фактично встановленого електронагрівального обладнання, технічної перевірки засобу обліку, за результатами яких оформляється Акт технічної перевірки та погодження проектної документації внутрішнього електропостачання індивідуального житлового будинку Товариство направляє споживачу Дозвіл на застосування тарифу електроопалення  та вносяться зміни до договору про користування електричною енергією для застосування тарифу для населення, що проживає у житлових будинках обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості).

Додатково зазначаємо, що проект внутрішнього електропостачання індивідуального житлового будинку для економії Вашого часу та найбільш якісного обслуговування споживачів, за окремим договором може виготовити проектна група ПрАТ «Київобленерго». Для цього споживачу (замовнику)  потрібно звернутись в районний підрозділ або до «єдиного вікна» центрального офісу(м. Київ, вул. Стеценка, 1– а), з наступними документами:

1) договір про користування електричною енергією;

2) за наявності, технічні умови та позитивне рішення про погодження проектної документації зовнішнього електропостачання;

3) паспорт електронагрівальної установки, в якому буде зазначена його максимальна встановлена потужність;

4) викопіювання з плану будинку де розміщена електронагрівальна установка;

5) технічний паспорт на житловий будинок, декларацію про закінчене будівництво або інші документи, що підтверджують загальну та житлову площу будинку.

 

Шановні споживачі, звертаємо вашу увагу на те, що тариф для населення, що проживає житлових будинках обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості) застосовується тільки до житлових будинків, по яким завершено будівництво, укладено договір про користування електричною енергією та фактично змонтовано електронагрівальне обладнання.