Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Побутовому споживачу для застосування тарифу на електроопалення, необхідно звернутися з відповідною заявою до Постачальника електричної енергії, до заяви додається копія паспорту точки розподілу з відміткою про наявність електроопалювальної установки відповідної потужності.

 

Для отримання, в районному підрозділі Товариства, паспорту точки розподілу з відміткою про наявність електроопалювальної установки, необхідно:

 1. Замовити в проектній організації, відповідний проект внутрішнього електропостачання об’єкту яким буде передбачено електроопалення*.
 2. Якщо дозволена до використання потужність по об’єкту, згідно проекту розробленому по п.1, перевищує існуючу дозволену (договірну) потужність, у зв’язку з встановленням електроопалення, потрібно замовити послугу з приєднання додаткової потужності в установленому Кодексом системи розподілу порядку. Відповідну інформацію Ви можете отримати на нашому веб-сайті в розділі «Приєднання» за посиланням http://www.koe.vsei.ua/page?root=7.
 3. Надати на розгляд в районний підрозділ проектну документацію внутрішнього електропостачання, згідно п.1, для перевірки в межах компетенції оператора системи розподілу.
 4. Виконати монтажні роботи по встановленню системи електроопалення та належним чином ввести її в експлуатацію.
 5. Надати у районний підрозділ один з нижче наведених документів, що підтверджує введення в експлуатацію електроопалювальної установки:
  • Копію технічного паспорту (житлового будинку або окремої квартири), в якому у графі «вид опалення» зазначене електроопалення;
  • Копію Акту, складеного інспектором Державної інспекції з енергетичного нагляду, щодо обстеження стану електрообладнання споживача з інформацією про наявність та готовність до використання за призначенням електроопалювальної установки;
  • Копію документів з відміткою сервісного центру про уведення електроопалювальної установки в експлуатацію під час її взяття на гарантійне обслуговування.
 6. У встановлений термін, отримати підписаний паспорт точки розподілу з відміткою про наявність електроопалювальної установки відповідної потужності.

* При необхідності використання електроопалення в квартирі багатоквартирного будинку, проект виконується для об’єкту архітектури (будинку) в цілому.

 

Проект внутрішнього електропостачання індивідуального житлового будинку, за окремим договором, може виготовити проектна група ПрАТ «Київобленерго». Для цього Споживачу потрібно звернутись в районний підрозділ або до «єдиного вікна» центрального офісу за адресою м. Київ, вул. Стеценка, 1-а.

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Module 'sqlsrv' already loaded

$_GET = [
  'root' => '5',
];

$_SESSION = [
  '__flash' => [],
];