Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Політика конфіденційності

Ми визнаємо важливість захисту ваших персональних даних і зобов'язуємося виконувати їх обробку та зберігання з належною відповідальністю та з дотриманням застосовних в Україні законів про захист персональних даних.

Сайт може зібрати таку інформацію про користувача:

 • Ім'я, прізвище та по батькові
 • Email адреса (адреса електронної пошти)
 • Телефон
 • Послуга, що цікавить користувача
 • Демографічна інформація
 • IP адреса

Інша інформація про комп'ютер користувача, включаючи веб-браузер, операційну систему, при заході на Сайт та інше. Персональні дані, залишені відвідувачами на даному сайті, не передаються іншим особам і організаціям і використовуються виключно з метою, зазначеною вище.

Зверніть увагу, що в деяких обставинах ми можемо передавати зібрані через сервіси сайту дані органам державної влади, відповідно до їх повноважень для виконання вимог законодавства України.

Наша мета - захист ваших персональних даних. Ми впроваджуємо розумні фізичні, адміністративні і технічні засоби, які допомагають захистити ваші персональні дані від несанкціонованого доступу, використання і розголошення. Ми зобов'язуємося зберігати зібрані через даний сайт персональні дані не довше, ніж це необхідно для досягнення цілей, для яких виконується їх збір і обробка, забезпечивши їх безпеку, обробку та зберігання відповідно до застосовних законодавчих і нормативних вимог.

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Module 'sqlsrv' already loaded

$_GET = [
  'root' => '5',
  'id' => '582',
];

$_SESSION = [
  '__flash' => [],
];