Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40
(067) 495-70-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Броварський01.04.2020 17:3601.04.2020 18:46Залісся: Резиденція
Пухівка: Шевченка
Семиполки: Київське шосе
Богданівка: Чернігівська
Бородянський01.04.2020 13:1601.04.2020 16:53Клавдiєво-Тарасове: Амосова, Амосова пров., Вербна, Генерала Небогатова, Генерала Шовколовича, Генерала Шовколовича пров., Джерельний пров., Довженка, Довженка пров., Короленка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Лісова, Перемоги, Соборності, Соборності пров., Успенська, Успенський пров., Франка, Франка пров., Центральна, Центральний пров., Шевченка
Бабинці: Зарічна
Озера: Садова
Броварський01.04.2020 10:4701.04.2020 11:25Бровари: Бульвар Незалежності, Декабристів, Київська, Короленка, Незалежності, Оболонська, Онікієнка Олега, Петлюри Симона, Савченка Володимира, Черняховського, Щолківська
Перше Травня: 1-го Травня
Семиполки: Енгельса, Київське шосе, Пушкіна, Шкільна
Тарасівка: 9 Січня
К.-Святошинський01.04.2020 09:2501.04.2020 11:55Чабани: 17 км автошляху Київ-Одеса, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570, Аграрний, Виноградна, Квіткова, Квітковий, Кірова, Нова, Одеське Шосе, Покровська, Польова, Польовий, Проектована, Південна
Боярка: 33 лінія Геолог, Іркутська, Соборності
Крюківщина: Гайова, Лісна
Петропавлівська Борщагівка: Щорса
Юрівка: 40 років Перемоги, Кооперативна, Лісна, Південна, Північна
Гатне: Автодорога М-05 Київ-Одеса в межах земель Гатненської СР, Лісна, Оболонська, Перспективна, СТ "Верстатобудівник", СТ "Взуттєвик", СТ "Гевея", СТ "Машинобудівник-1", СТ "Турист", Юності, поле
Віта-Поштова: Боярська, Вулиця невизначена, Кар'єрна, Лісна, Одеська, СТ "Дружба", СТ "Лісне"
Чапаївка: Лєснічна
Гвоздів: Садова-Алоє
Святопетрівське: Грушевського
Мила: Європейська
Яготинський01.04.2020 07:3001.04.2020 13:14Жоравка: Першотравнева, Полтавська, Польовий стан, Шевченка, Шкільна
Годунівка: Борщика, Кравченка, Перемоги, Поліська
Богданівка: К.Білокур
Переяслав-Хмельницький: Шевченка
Іванківський31.03.2020 18:3231.03.2020 19:18Олива: Кухарська, Лісова
Осовець: Поліська
Слобода-Кухарська: 1-го Травня, Лугова
Калинове: Березнева, Гагаріна, Зоряна, Центральна
Кухарі: 1-го Травня, Ворзельська, Гайова, Заріччя, Кузьменщина, Леніна, Лесі Українки, Молодіжна, Ніни Сосніної, Раківка, Садова, Т. Шевченка
Заруддя: Заозерна, Лугова, Лісова, Миру, Набережна, Набережний, Нагірна, Невизначена, Партизанська, Польова, Пушкіна, Садова, Шкільна, Шкільний
Макарівський31.03.2020 16:5231.03.2020 18:12Ситняки: В.Семенченка, Зелений хутір, Київська, Луговий, Миру, Молодіжна, Набережна, Польова, Шкільна
Калинівка: Київська
Рожів: Леніна
К.-Святошинський31.03.2020 16:2931.03.2020 22:03Білогородка: 40 років Перемоги, Ірпінський Спуск, Андріївська, Будьоного, Весняна, Виноградна, Вишнева, Волошкова, Вулиця невизначена, Гагаріна, Георгіївська, Героя Печеного, Джерельна, Дзержинського, Жовтнева, Жовтневий, Запорізька, К.Маркса, Калініна, Каштанова, Київська, Князя Володимира, Ковальська, Комарова, Круча, Левадна, Лікарська, М.Величка, Миколаївська, Михайлівська, Нова, Озерна, Поляна, Південно Українська, Рибацька, Річна, Санаторна, Свердлова, Семашка, Слав'янська, Слов'янська, Ставкова, Стародубівська, Степова, Теплична, Хмельницька, Чайки, Чайковського, Шевченка, Шудрівська, Якіра
Софіївська Борщагівка: Ярова
Гнатівка: Київська, Шевченка, ст. Житомирська
Хотів: Богомольця, Промислова
Шевченкове: Амосова, Андріївська, Березова, Виноградна, Волошкова, Героя Печеного, Джерельна, Княгині Ольги, Ковальська, Липнева, Лікарська, Малинова, Малиновського, Миколаївська, Мисливська, Освітянська, Прорізна, Ранкова, Санаторна, Святославська, Сонячна, Степова, Церковна, Чайка, Шевченка, Шудрівська
Жорнівка: Першотравнева
Чайки: Панаса Мирного
Крюківщина: Боярська
Петропавлівська Борщагівка: Островського
Нове: Дружби Народів
Київ: 14+900 км автошляху Київ-Чоп, 15+900 км автошляху Київ-Чоп, 18 км автошляху Київ-Чоп, 20+950 км автошляху Київ-Чоп
Чабани: Квіткова
Іванківський31.03.2020 13:5531.03.2020 14:24Обуховичі: 60 Років СРСР, 8 Березня, Агрономічна, Братів Глієвих, Братів Давиденків, Кирийчуків, Лугова, Нижня, Шкільна, Шляхова
Термахівка: 1-го Травня, Жовтнева, Колгоспна, Лугова, Малинська, Нова, Поліська, Садова, Шевченка
Чкаловка: Гагаріна, Лісовий, Ніни Сосніної, Польова, Шевченка
Полідарівка: Полідарівська
Таращанський31.03.2020 13:3031.03.2020 13:55Круті Горби: Б.Хмельницького, Гагаріна, Козаченка, Лесі Українки, Молодіжна, Набережна, Польова, Сергія Циганка, Тараса Шевченка
Станишівка: Набережна
Лука: Козацька
Бородянський31.03.2020 11:4331.03.2020 14:50Бородянка: Семашка
Бородянський31.03.2020 11:2331.03.2020 15:25Загальці: Автодорога Київ-Ковель, В.Дубичанська, Гагаріна, Гідності, Дружби, Квітнева, Миру, Молодіжна, Незалежності, Перемоги, Поповича, Правди, Свободи, Франка, Хутір Гай, Шевченка
Нова Буда: 1-го Травня, Лісова, Миру, Нова, Слобідська, Спартак, Шевченка, Шкільна
Майданівка: Малинова, Миру, Миру пров., Першотравнева, Першотравневий, Привокзальна, Садова, Центральна, Центральний, Шевченка, Шкільна, Шкільний
Спартак: Спартак, Спартак
Вишняки: Вишнева, Молодіжна, Нова
Язвинка: Лісова
Бородянка: Індустріальна, Абрикосова, Автомобілістів, Вишнева, Заводська, Запоріжська, Побутовиків, Полупанова, Південна, Радужна, Сонячна
Поташня: Лісова, Поташня, СТ "Електрик"
Бондарня: Бондарня, Лісова, Садова, Шевченка
Пісківка: Ніни Сосніної
Озера: Шевченка
Великий Ліс: Великий Ліс
Мироцьке: Радгоспна
Дружня: Леніна, СТ "Простір"
Бородянський31.03.2020 11:2131.03.2020 14:50Бородянка: Європейська, Індустріальна, Ботанічна, Будівельників, Будівельників пров., Велика, Весела, Грушевського, Грушевського пров., Джерельна, Довженка, Київська, Ковельська, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Леніна, Лугова, Лісна, Машинобудівників, Набережна, Незалежності, Паркова, Польова, Пушкінська, Робітнича, Садова, Семашка, Центральна
Пісківка: Шкільна
Вишгородський31.03.2020 11:1601.04.2020 01:05Ясногородка: Братів Логіних, Дніпровська, Дніпровський, Жовтнева, Калинова, Київська, Колективна, Коцюбинського, Крикуненка, Лугова, Митова, Молодіжна, Никитченка, Озерна, Переяславська, Першотравнева, Полтавська, Польова, Приморська, СТ " Полімер", СТ "Авіатор", СТ "Алмаз", СТ "Берізка", СТ "Поліграфіст", СТ «Поляна», Садова, Сонячний, Урочище «Біля офісу», Урочище «Сад», Шевченка, Яржина
Толокунь: Вишгородська, Київська, Лісна, Набережна, Толокунь, Шевченка, Шкільна
Сухолуччя: Вербна, Вулиця невизначена, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Колесніка, Лісова, Маяковського, Миру, Молодіжна, Мічуріна, Покровська, Свято-Казанська, Соборна, Старика, Травнева, Урочище "Акація", Шевченка, Ювілейна
Новосілки: Амбулаторна
Овдієва Нива: Лісова
Глібівка: Кільцева
Нові Петрівці: Польова
Обухівський31.03.2020 11:0731.03.2020 14:57Великі Дмитровичі: 50-річчя Жовтня, В. Лісового, Васильківська, Володимирська, Гагаріна, Київська, Комсомольська, Космонавтів, Лесі Українки, Лісова, Набережна, Польова, Підгірна, Радянська, Садова, Тиханська, Шевченка
Підгірці: Підгірна, Піщана, Садова, Святкова
Нові Безрадичі: Капустяна, Кооп. «Авгур», Підгірна, Піщана, СТ "Медик", СТ "Полісок", СТ «Полімер», Садова, Сонячна, Тиханська, пров. Підгірний
Старі Безрадичі: Березова, СТ «Медик-3», СТ «Полімер»
Малі Дмитровичі: Васильківська, Вишнева, Володимирська, Жовтнева, Садова, Сорочинська
Креничі: Польова
Германівка: Гагаріна
Українка: Промислова
Обухів: Київська, Лермонтова, Миру, Шпаківська
Красне Перше: Юності
Мала Вільшанка: Садова
Деремезна: Приозерна
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Козин: Нова, Старокиївська
Перше Травня: П. Гудима
Баришівський31.03.2020 03:1331.03.2020 04:06Баришівка: Богдана Хмельницького, Вишневий, Військовий, Гетьмана Дорошенка, Добра, Добра пров., Заводський, Зерова, Київський, Київський шлях, Комарова, Котляревського, Кошового, Ломоносова, Миру пров., Набережна, Нагорянська, Незалежності пров., Новоселів, Охотнічий, Пасічанський, Пасічний, Поштовий, Пушкіна, Соборна, Троїцька, Трубіжська, Франка, Центральна, Яблуневий
Пасічна: Щастя
Бородянський30.03.2020 23:0031.03.2020 00:06Пилиповичі: Весела, Вишнева, Воровського, Гагаріна, Дачна, Дружби, Лісова, Макійчукова, Миру, Молодіжна, Незалежності, Петровського, Польова, Привокзальна, Світанкова, Сонячна, Шевченка, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2
Пороскотень: Дачна, Лісна, Лісова, Миру, Нова, Перемоги, Пороскотень, СТ «Дружба-2» вул. Центральна
Шибене: Кооперативна
Бородянка: Київська
Галинка: Центральна
Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена
Богуславський30.03.2020 21:1831.03.2020 12:02Вiльховець: Виноградна, Виноградний пров., Степова, Шкільна
Семигори: Берегова, Горького, Кайдашівська, Котки, Котляревського, Лесі Українки, Лозова, Лісова, Макаренка, Молодіжна, Набережна, Нечуя-Левицького, Польова, Польовий, Садова, Семигори (1), Соснова, Стадіонна, Шевченка
Васильківський30.03.2020 21:1230.03.2020 23:12Мар'янівка: Гагаріна
Устимівка: 50-річчя Жовтня, Залізнична, Зої Космодем'янської, Комінтерна, Леніна, Лісова, Польова, Привокзальна
Пологи: Білоцерківська, Гагаріна, Леніна, Лесі Українки, Нова, Садова, Суворова, Шевченка
Гребінки: Білоцерківська
Черниші: Лугова
Велика Солтанівка: Васильківська
Згурівський30.03.2020 14:5430.03.2020 16:38Вознесенське: Гагаріна, Жовтнева, Запоріжська, Мелітопольська, Українська
Гречана Гребля: Гр.Гребля, Незалежності
Пайки: Пайки
Горбачівка: Горбачівка
Показані 1-20 із 16 747 записів.