Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Чорнобильський26.01.2020 10:0226.01.2020 10:03Чорнобиль: Без назви, Кірова, Ливарна, Миру, Радянська, Червонопрапорна
Броварський25.01.2020 14:1225.01.2020 14:24Калинівка: Ігорева, Димерська, Жовтнева, Лісова, Миру, Молодіжна, Новий, Північна, Садова, Травнева, Травневий, Хоменка, Чернігівська, Шкільна
Скибин: Вавілова пров., Деснянська, Калинівська, Миру, Озерна, Польова, Теплична, Шевченка, Шкільний
Пухівка: Рибальська
Требухів: Котовського
Семиполки: Вулиця невизначена
Обухівський25.01.2020 11:4525.01.2020 19:10Підгірці: Васильківська, Городищенська, Київська, Лісна, Лісова, Піщана, СТ "Берізка", Сосновий Бір, Столичне шосе
Романків: Дубовий гай, Зелена, Лісова, Сосновий бір, Травнева
Козин: Конча-Заспа, Нова, Старокиївська, Старообухівська
Українка: Зв'язку, Приозерна, Промислова, СТ «Орія», Соснова, Юності
Семенівка: Грушевського
Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська
Малі Дмитровичі: Садова
Мала Вільшанка: Садова
Нові Безрадичі: Кооп. «Авгур», Набережна, Садова, Тиханська
Матяшівка: Польова
Перше Травня: М.Рильського
Верем'я: Дубового
Великі Дмитровичі: Польова
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Київ: Старообухівська
Григорівка: Героїв Майдану
Ірпінський25.01.2020 07:3425.01.2020 08:35Буча: Івана Руденка, Інститутська, Антонія Михайловського, Богдана Хмельницького, Василя Липківського, Василя Стефаника, Ватутіна, Вишнева, Вокзальна, Вокзальний, Ворзельська, Ворошилова пров., Гамалія, Героїв Майдану пров., Гоголя, Горького, Грибоєдова, Депутатська, Дмитра Вишневецького, Дніпровська, Дімітрова, Енергетиків, Жовтнева, Жовтневий, Заводська, Заводський, Києво-Мироцька, Комсомольська, Кочубея, Кірова, Л.Ревуцького, Леоніда Глібова, Лермонтова, Лесі Українки, М.Вербицького, Миколи Гамалія, Михайла Гориня, Михайла Гориня пров., Нагорна, Некрасова, Нова, Нове шосе, Новолермонтова, О.Олеся, Островського, Патріотів, Переїзна, Полтавська, Польова, Промислова, Пушкінська, Революції, Революції пров., Санаторний, Старояблунська, Сілезька, Сім’ї Забарило, Толстого, Толстого пров., Трудова, Трудовий пров., Тургенєва, Тургенєва пров., Тюменцева-Хвилі, Устима Кармелюка, Центральна, Чапаєва, Чкалова, Шевченка, Шевченка пров., Шота Руставелі, Яснополянська, сім’ї Красовських
Ірпінь: Миру, Северинівська, Тургенівська, Українська, Шевченка
Ворзель: Будівельна, Лесі Українки, Лісовий
Гостомель: Бучанське Шосе, Свято-Покровська
Боярка: Лінійна
Ірпінський24.01.2020 18:0524.01.2020 18:30Ірпінь: 10 Лінія, 11 Лінія, 2 Лінія, 6 Лінія, 74 Cтрілкової Дивізії, 9 Лінія, Авіаконструктора Антонова, Б.Хмельницького, Варшавська, Воїнів Інтернаціоналістів, Героїв, Гоголя, Гончара, Гостомельське Шосе, Дачна, Дзержинського, Жовтнева, Калініна, Капітана Зайцева, Квіткова, Котляревського, Ленінградська, Лесі Українки, Ломоносова, Лугова, Львівська, Лісова, О.Кошового, Полтавська, Польовий, Привокзальна, Привокзальна площа, Підгірна, Річний пров., Северинівська, Сосніних, Спартака, Стельмаха, Чапаєва, Яблуневий пров.
Буча: Грушевського, Кірова, Полтавська
Гостомель: Дачна, Київська, Незалежності, Рекунова, Українська, Яснополянська
Коцюбинське: Залізнична
Боярка: Білогородська
Бориспільський24.01.2020 13:2824.01.2020 16:29Щасливе: Бориспільська, Героїв Майдану, Зарічна, Каштанова, Квіткова, Леніна, Лесі Українки, Лисенка, Мальовнича, Молодіжна, Озерна, Олімпійська, Перспективна, Польова, Райдужна, Садова, Святкова, Світанкова, Соснова, Спортивна, Урожайна, Фермерська, Фестивальна, Фестивальний, Шкільна
Бориспіль: Першотравнева
Велика Олександрiвка: Незалежності
Проліски: Паркова
Ірпінський24.01.2020 10:0524.01.2020 12:40Буча: Гоголя, Грушевського, Депутатська, Дімітрова, Жовтнева, Києво-Мироцька, Лермонтова, Миколи Гамалія, Нова, Полтавська, Польова, Пушкінська, Санаторний, Шевченка, Яснополянська
Коцюбинське: Пономарьова
Обухівський24.01.2020 08:4924.01.2020 10:44Григорівка: Біла Вежа, Віті Коробка, Гагаріна, Героїв Майдану, Заводська, Колгоспна, Леніна, Лермонтова, Лесі Українки, Молодіжна, Радянська, Садова, Соборна, Щаслива
Козин: Козацька, Лугова, Огородній
Гусачівка: Добрий шлях, Космонавтів, Лермонтова, Лесі Українки, Лісова Пісня, Миру, Перемоги, Радянська, Слави, Слави пров., Шевченка, пров. Космонавтів
Нові Безрадичі: Набережна
Плюти: Невизначена
Підгірці: Київська
Обухів: Київська, Чумацький шлях
Обухівський24.01.2020 08:4824.01.2020 11:56Обухів: 7 Листопада, 8 Березня, А/С, Будьонного, Будівельник м-р, Будівельників, Буканова, Володимира Чаплінського, Волошкова, Гоголя, Жеваги, Заводський, Зелений Гай, Калинова, Калініна, Каштанова, Київська, Козацька, Козацький шлях, Кузьми Краськова, Малишка, Малишковський, Миру, Незалежності, Осипенка, П.М.Невгада, Панаса Мирного, Парковий, Партизанський, Пасічна, Пасічний, Першотравнева, Радянська, Робоча, СТ Будівельник, Солов`їна, Стрілецька, Трипільська, Франка, Чаплинського, Черняхівська, Чумацький шлях, Яблуневий м-р
Підгірці: В/Ч, Васильківська
Українка: Будівельників, Зв'язку, пров. Загребельний
Матяшівка: Зелений Гай, Коноша
Красне Перше: Жовтнева, Нова
Дерев'яна: Ярова
Григорівка: Заводська, Колгоспна, Шкільна
Нові Безрадичі: Піщана
Тарасівка: Пушкіна
Козин: Київська
Великі Дмитровичі: Підгірна, Садова
Бородянський23.01.2020 16:2524.01.2020 11:55Бородянка: Індустріальна, Ковельська, Миру, Приозерна, Сільськогосподарська
Волиця: Волиця
Галинка: Нова, Центральна
Качали: Шевченка, Шевченко-Нова
Стара Буда: 1-го Травня
Обухівський23.01.2020 14:5523.01.2020 17:47Таценки: Абрикосова, Вишнева, Ентузіастів, Лісна, Лісова, Озерний, СТ «Надія»
Обухів: Гоголя, Київська, Малишка
Українка: Зв'язку, СТ "Мрія"
Романків: Сосновий бір
Козин: Пейзажна
Обухівський23.01.2020 14:5523.01.2020 22:58Козин: Вереснева, Вересневий, Городній пров., Гостинний, Дачна, Київська, Лобановського, Лугова, Луговий пров., Миру, Мистецька, Набережно-Лугова, Нова, Озерна, Пайова, Придорожна, Прикарпатська, Рудики, СТ «Ватра», СТ «Лужок», Садова, Солов'яненка, Сосновий, Тихий, Урожайна, Шевченка, ж/м «Козинський», ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський
Плюти: Ж/м Лісовий, Лугова, Малишка, Невизначена, Пархоменка, Плютовська, СТ «Луговий», Серпневий, Сосновий, ж/м «Лісовий», вул. Лісова, пров. Січневий
Українка: ГО "Спілка співвласників "Левада"", Київська, Лугова, СТ "Вычислитель", СТ «Ватра», СТ «Дубок», СТ «Луговий», СТ «Лужок», СТ «Орія», Соснова, Юності
Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м
Київ: Старообухівська
Нещерів: Садова
Романків: Лісова
Мала Вільшанка: Васильківська, Горького, Садова
Красна Слобідка: Шевченка
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Тарасівка: Шевченка
Кулі: Вишнева
Обухівський23.01.2020 14:5523.01.2020 17:47Плюти: Ж/м Лісовий, Малишка, Плютовська
Українка: Лугова
Козин: Обухівське шосе
Обухів: Київська, міський пляж (р.Стугна)
Обухівський23.01.2020 14:5523.01.2020 17:47Таценки: Абрикосова
Таращанський23.01.2020 13:4623.01.2020 14:30Тараща: Івана Мазепи, Борідченка, Білоцерківська, Виговського Івана, Видна, Героїв Небесної Сотні, Коцюбинського Михайла, Михайлівська, Молодіжна, Орликівка, Пилипченка, Полуботька, Сікевича Володимира, Таращанського Полку, Франка
Таращанський23.01.2020 13:4623.01.2020 14:36Тараща: Івана Мазепи, Антонова, Б.Хмельницького, Бажана, Барвінковий пров., Батюка, Білоцерківська, Білоцерківський, Вернигори, Вишнева, Володимира Великого, Вільхова, Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Героїв Чорнобиля, Глибічок, Гоголя, Грушевського, Грінченка Бориса, Дачна, Довженка Олександра, Дорошенка Петра, Дружна, Зелена, Калинова, Колгоспна, Кооперативна, Короленка, Левади, Лермонтова, Лесі Українки, Липнева, Лисогірська, Лугова, Лісова, Маяковського, Меліоративна, Меліораторів, Миру, Михайлівська, Мудрого Ярослава, Мукосія, Мулівська, Набережна, Навроцького, Олени Пчілки, Остапа Вишні, Паркова, Партизанська, Перемоги, Повітрофлотська, Пролетарська, Промислова, Революції, Сагайдачного Петра, Санаторна, Санаторний, Свободи, Сковороди Григорія, Соснова, Софіївська, Софіївський пров., Степова, Сікевича Володимира, Тичини, Тімірязєва, Франка, Фізкультурний, ЧУбинського Павла, Чехова, Шевченка, Штельмаха
К.-Святошинський23.01.2020 12:5623.01.2020 14:28Лісники: Ігорева, Ватутіна, Вітряна, Вітряні Гори, Кирикова, Козинська, Колгоспна, Кулажина, Куцьова, Кільцева, Лісна, Нова, Обсерваторна, Панська, Поміркова, Південна, Підлісна, Садова, Стежки, Урочище Вітряки, Центральна, Чапаєва
Софіївська Борщагівка: Ярошівська
Гатне: Ягідний
Мила: Шевченка
Хотів: Ветеринарний пров., Вишнева, Вітянська, Гагаріна, Героїв Чорнобиля, Дружби, Затишна, Калинова, Козацька, Кошового, Липовий Яр, Лісниківська, Мальовнича, Мальовничий, Миру, Молодіжний, Незалежності, Польова, Промислова, СТ «Лісова казка», вул. Мальовнича, СТ «Лісова казка», вул.Лісова, Сонячна, Франка, Червоноармійська, Чирки, Юності
Бородянський23.01.2020 12:3323.01.2020 13:35Клавдiєво-Тарасове: Амосова, Амосова пров., Вербна, Генерала Небогатова, Генерала Шовколовича, Генерала Шовколовича пров., Джерельний пров., Довженка, Довженка пров., Короленка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Лісова, Перемоги, Соборності, Соборності пров., Успенська, Успенський пров., Франка, Франка пров., Центральна, Центральний пров., Шевченка
Бабинці: Зарічна
Озера: Садова
Бородянський23.01.2020 12:2923.01.2020 14:08Загальці: Незалежності
Бородянка: Шевченка
Дружня: Чубаря
Обухівський23.01.2020 12:2923.01.2020 15:13Великі Дмитровичі: Київська, Підгірна, Садова, Тиханська
Нові Безрадичі: Капустяна, Кооп. «Авгур», Підгірна, Піщана, СТ "Медик", СТ «Полімер», Садова, Тиханська
Підгірці: Підгірна, Піщана, Садова, Святкова
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Козин: Старокиївська
Обухів: Шпаківська
Старі Безрадичі: СТ «Полімер»
Показані 1-20 із 15 913 записів.