Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Броварський17.01.2020 18:5917.01.2020 21:05Бровари: Грушевського, Київська, Шевченка
Броварський17.01.2020 12:1217.01.2020 15:42Богданівка: Айвазовського, Гайова, Заліська, Заліський, Кримця, Ланова, Параджанова, Подильна, Польова, Пушкіна, Хачатуряна, Шарля Азнавура
Бобрик: Лесі Українки
Рудня: Лісова, Шкільна
Бровари: Старотроїцька
Ірпінський16.01.2020 15:1516.01.2020 17:33Ірпінь: 1 Північний Тупик, 1 Український, 1-го Травня, 2 Північний Тупік, 2 Український, Ватутіна, Виговського, Гагаріна, Гостомельське Шосе, Достоєвського, Капітана Зайцева, Карла Маркса, Квіткова, Київська, Київський, Комінтерна, Лермонтова, Лесі Українки, Лисенка, Лісова, М.Рильського, Максима Рильського пров., Матросова, Миколи Носова, Молодіжна, Мінеральна, О.Кошового, Пролетарська, Пушкінська, Північна, Північний, Піонерська, Садова, Свердлова, Соборна, Стоянка 2 Кошевого, Українська, Університетська, Федорова, Чехова, Шевченка, Щаслива
Буча: Ватутіна, Кірова
Стоянка: Садова, Свердлова
Ворзель: Лісова, Тюльпанова
Коцюбинське: Пономарьова
Бородянський16.01.2020 05:4216.01.2020 07:22Пісківка: 1-го Травня, Ватутіна, Весела, Гагаріна, Заводська, Залізнична, Нова, Ніколаєнко, Поповича, Привітна, Пушкіна, Південна, Північна, Стройнюка, Центральна, Шевченка, Шкільна, Юр'єва
К.-Святошинський14.01.2020 13:5214.01.2020 15:02Петропавлівська Борщагівка: Білогородська, Весняна, Винниченка, Ворошилова, Каштанова, Княгині Ольги, Князя Володимира, Львівська, Незалежності, Петропавлівська, Садова, Святошинська, Софіївський пров., Фізкультурний пров., Чернівецька, Щорса, Ярослава Мудрого
Софіївська Борщагівка: Чорновола пров.
Гатне: Мічуріна
Білоцерківський14.01.2020 10:5514.01.2020 13:00Узин: Івана Богуна, Вишнева, Волі, Восток I, Восток II, Гагаріна, Заводська, Зарічна, Коханка, Коханки пров., Левада, Лейтенанта Правика, Миру, Молодіжна, Незалежності, Нова, Патріотів, Перемоги, Польова, Річна, Світанкова, Склад
Клочки: Горова
К.-Святошинський13.01.2020 11:3313.01.2020 12:37Чайки: Антонова, Валентини Чайки
Петропавлівська Борщагівка: Волинська, Волошкова, Львівська, Садова, Черкаська
Софіївська Борщагівка: Академіка Шалімова
Іванківський13.01.2020 11:1913.01.2020 15:38Іванків: Івана Проскури
Федорівка: Миру
Мала Макарівка: 8 Березня, Ватутіна, Гагаріна, Горького, Миру, Польова, Садова
Русаки: Горького, Миру, Польова, Травнева, Франка пров., Черненка, Чкалова, Шевченка
Болотня: Лісова
Іванківський13.01.2020 11:0013.01.2020 12:19Іванків: 1-го Травня, Івана Проскури, Ватутіна, Гагаріна, Жовтнева, Заводська, Зоряна, Зоряний пров., Київська, Київський, Лесі Українки, Поліська, Садова, Староцерковна, Тетерівський узвіз, Толочина
Обухівський13.01.2020 08:2813.01.2020 13:00Витачів: Воздвиженська, Городищенська, Комсомольська, Молодіжна, Нагірна, Наддніпрянська, Окіпська, П.Осоченка, Першотравнева, Придніпровська, Садова, Старовитичська, Шевченка
Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Вознесенська, Київська, Колгоспний, Молодіжна, Садова, Садовий, Шевченка
Мала Вільшанка: Садова
Нещерів: Косіора
Нові Безрадичі: Тиханська
Обухів: Каштанова, Київська
Старі Безрадичі: Тиханська
Ірпінський12.01.2020 20:5512.01.2020 23:30Буча: Гоголя, Грушевського, Депутатська, Києво-Мироцька, Пушкінська
Макарівський12.01.2020 19:1313.01.2020 04:05Комарівка: Ватутіна, Дружби народів, Жовтнева, Зелений хутір, Калініна, Комсомольська, Леніна, Лісова, Молодіжна, Партизанська, Садова, Сарай, Шевченка, Шкільний
Ніжиловичі: Забуянська, Петровського
Лишня: КТП в полі
Фастівський12.01.2020 14:0013.01.2020 02:38Василівка: Дивинська, Лісова
Великі Гуляки: Воровського, Гагаріна, Дачна, Леніна, Шевченка, Шевченка пров., Шкільна
Фастів: Житомирський пров.
Дідівщина: Вулиця невизначена, Незалежності, Шевченка
Деминівка: Лісна, Миру, Франка
Томашівка: Артема
Тетіївський11.01.2020 23:0811.01.2020 23:26Тетіїв: Івана Стогнійчука, Іскри, Визволителів, Волошкова, Дачне селище, Дачний, Добровольського пров., Журавлина, Залізничників пров., Кагарлуцького пров., Космонавтів, Кочубея, Лермонтова, Матросова, Метулинського пров., Михайла Грушевського, Незалежності пров., Нова, Прорізна, Різдвяна, Суворова, Суворова пров., Сухомлинського пров., Толстого, Центральна, Шкільна, Щиголя пров., Юрія Марценюка
Тетіївський11.01.2020 22:1911.01.2020 22:20Тетіїв: Івана Стогнійчука, Іскри, Визволителів, Волошкова, Дачне селище, Дачний, Добровольського пров., Журавлина, Залізничників пров., Кагарлуцького пров., Космонавтів, Кочубея, Лермонтова, Матросова, Метулинського пров., Михайла Грушевського, Незалежності пров., Нова, Прорізна, Різдвяна, Суворова, Суворова пров., Сухомлинського пров., Толстого, Центральна, Шкільна, Щиголя пров., Юрія Марценюка
Тетіївський11.01.2020 22:1411.01.2020 22:15Юрківка: Шевченка
Тетіїв: Івана Сенька, Будівельна, Василя Стуса пров., Вишнева, Володимирська, Волі, Вінницька, Гагаріна, Гетьманська, Дачне селище, Зарічна, Злагоди, Зоряний, Кармелюка пров., Київська, Кленова, Кооперативна, Коцюбинського, Крючкова, Кутузова, Лаврентія Похилевича, Лермонтова, Лесі Українки, Лисенка пров., Мендєлєєва, Миру, Мисливський, Михайла Грушевського, Набережна, Надії, Нова, Остапа Вишні, Першотравнева, Першотравневий, Плоханівська, Польова, Польовий, Праці, Робітнича, Світанкова, Сковороди, Снігурівська, Снігурівський, Соборна, Сосюри пров., Спортивна, Срібний, Сікорського, Тичини пров., Франка, Цвіткова, Центральна, Чайковського пров., Чкалова, Шевченка, Шкільна, Щаслива, Якова Краснєнкова пров., Ярослава Мудрого
Погреби: Братів Левчуків
Теліжинці: Миру
Фастівський11.01.2020 21:5611.01.2020 23:20Триліси: Ж/м "Лісний", Ж/м відгодувального пункту, Житловий масив, Кожанське Шоссе, Миру, Незалежна, Нова, Околонська, Степова, Територія спиртзаводу
Королівка: Березнева, Зелений, Леніна, Лісний, Степова, Триліська, Цегельний
Бортники: Буйка, Гайова, Господарство, Дачний масив "Весна", Каштанова, Лісова, Набережна, Незалежності, Незалежності пров., Польова, Польовий, Пушкіна, Південна, Річний, Шевченка, Шевченка пров.
Богуславський11.01.2020 21:3411.01.2020 21:41Богуслав: 1 Гаражна, Інтернаціональна, Богуславка, Горького, Грушевського, Дачна, Джерельна, Жуковський Узвіз, Миколаївська, Мисайлівська, Некрасова, Острів, Площа Я.Мудрого, Тургенєва, Франка пров.
Макарівський11.01.2020 20:3512.01.2020 12:38Грузьке: Ватутіна, Заводська, Леніна, Піонерська
Бишів: Брусилівська
Ірпінський11.01.2020 20:3011.01.2020 21:40Ворзель: 1-го Травня, Європейська, Б.Хмельницького, Білостоцька, Великого Жовтня, Ворошилова, Городецького пров., Декабристів, Захисників України, Кленова, Композиторів, Котляревського, Крилова, Курортна, Лісова, Молодіжна, Мічуріна, Нестора Потєхи, Пролетарська, Пшеничного, Свободи просп., Соснова, Стражеска, Тюльпанова, Франка, Шевченка, Яблунська
Гостомель: Бучанське Шосе, Миру
Показані 1-20 із 15 835 записів.