Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
Бориспільський11.01.2020 20:2912.01.2020 16:10Ревне: Бориспільська, Бригадна, Будівельників, Виноградна, Вишнева, Волошкова, Гагаріна, Горького, Дружби, Жовтнева, Квартальна, Київська, Малинова, Медова, Миру, Молодіжна, Новонарізна, Новопрорізна, Новоселів, П.Зубаня, Паркова, Персикова, Полунична, Польова, Радгоспна, Радгоспний, Садова, Смарагдова, Смородинова, Солідарності, Соснова, Столична, Українська, Центральна, Шевченка, Шкільна, Яблунева, Ягідна
Щасливе: Фестивальний
Кийлiв: 1 Рудяківська
Процiв: Дружби, Пролісок, Хутірська
Петропавлівське: Центральна
Згурівський11.01.2020 20:2911.01.2020 21:20Пасківщина: 8 Березня, Жовтневий, Козацька, Миру, Набережна, Поліська, Травнева, Центральна
Іллінське: Хутір Іллінщина
Турівка: Гагаріна, Горіхова, Київська, Леніна, Лісова, М.Кононенко, Маркевича, Міхновського, Набережна, Незалежності, Олександра Колодуба, Паркова, Польова, Пушкінська, Садова, Тичини, Турівка, Центральна, Шевченка
Нова Оржиця: Молодіжна
Урсалівка: Хутір Урсалівка
Згурівка: Залізнична
Васильківський11.01.2020 20:1811.01.2020 22:18Васильків: 2 Дніпрельстан пров., 7 Тракторний, III Тракторний, А.Дармостука, Агрономічний, Артема, В.Середи, Володимира Винниченка, Вулиця невизначена, Декабристів, Дніпрельстан, Дніпрельстан пров., Кошмана, Кошмана пров., Лермонтова, Лісова, Лісовий, Ольги Кобилянської, Полководця Боженка, Польовий, Підгірний, Піщаний, Радянська, Робітничий, Саносвітній пров., Середи Валерія пров., Соборна, Соснова, Софіївська, Тракторна, Тракторний, Червоногвардійська, Щорса, Юрія Литвина, Юрія Скляра, Ярослава Мудрого пров.
Велика Бугаївка: Незалежності, Поле
Погреби: Польова
Іванківський11.01.2020 20:0311.01.2020 23:06Олива: Кухарська, Лісова
Осовець: Поліська
Слобода-Кухарська: 1-го Травня, Лугова
Калинове: Березнева, Гагаріна, Зоряна, Центральна
Кухарі: 1-го Травня, Ворзельська, Гайова, Заріччя, Кузьменщина, Леніна, Лесі Українки, Молодіжна, Ніни Сосніної, Раківка, Садова, Т. Шевченка
Заруддя: Заозерна, Лугова, Лісова, Миру, Набережна, Набережний, Нагірна, Невизначена, Партизанська, Польова, Пушкіна, Садова, Шкільна, Шкільний
Бородянський11.01.2020 19:5712.01.2020 14:04Пісківка: 1-го Травня, Ватутіна, Весела, Гагаріна, Заводська, Залізнична, Нова, Ніколаєнко, Поповича, Привітна, Пушкіна, Південна, Північна, Стройнюка, Центральна, Шевченка, Шкільна, Юр'єва
Бориспільський11.01.2020 19:4911.01.2020 23:51Дударкiв: 8 Березня, Івчука, Аптечний, Бориспільська, Ватутіна, Ватутіна пров., Гагаріна, Гайдара пров., Героїв АТО, Героїв Небесної Сотні, Гоголя, Гоголя пров., Горького, Горького пров., Грушевського, Довженка, Дружби, Задорожнього, Затишна, Комарова, Корольова, Кошового, Ланова, Лермонтова пров., Лесі Українки, Лугова, Лісова, М.Рильського, Миру, Мисливська, Молодіжна, Московська, Набережна, Незалежності, Нова, Першотравнева, Першотравневий, Пирогова, Польова, Приозерна, Прудкого, Прудкого пров., Пушкіна, Пушкіна пров., Північна, Рильського пров., Садова, Сковороди, Сонячна, Тиха, Тичини, Тичини пров., Шевченка, Шевченка пров., Щаслива, Щорса, Щорса пров.
Любарцi: Центральна
Бориспіль: Київський Шлях, Толстого
Займище: Горького
Глибоке: Квіткова
Безуглівка: 2 Степова
Мала Олександрівка: Степова
Іванків: Народний
Велика Олександрiвка: Київський Шлях
Вишгородський11.01.2020 19:3912.01.2020 13:58Димер: Шевченка
Бородянський11.01.2020 19:3812.01.2020 12:08Блиставиця: Єдності, Вишнева, Грушевського, Лісова, Молодіжна, Незалежності, Нова, Польова, Полянського, Поліська, Приозерна, Садова, Соборна, Узвізна, Центральна, Шевченка, Ярослава Мудрого, пров. Петровського
Немішаєве: Біохімічна, Паркова, Чкалова
Луб'янка: Квіткова, Чкалова, Шевченка
Бородянка: Велика, Жовтневий
Здвижівка: Шевченка
Бабинці: Травнева
Галинка: Центральна
Микуличі: Центральна
Мироцьке: Леніна, Політехнічна
Гостомель: Балабуєва, Богдана Хмельницького, Південна, Південний пров.
Чабани: Польова
Іванківський11.01.2020 19:1812.01.2020 09:50Розважів: Іванківська, Лугова, Лісова, Миру, Нова, Новий, Озерна, Підгірна, Сидоровицька, Шкільна
Ставрівка: Ставрівська
Шевченкове хутір: Шевченківська
Жеревпілля: Весела, Зелений Гай
Іванківський11.01.2020 19:1011.01.2020 21:12Обуховичі: 60 Років СРСР, 8 Березня, Агрономічна, Братів Глієвих, Братів Давиденків, Кирийчуків, Лугова, Нижня, Шкільна, Шляхова
Термахівка: 1-го Травня, Жовтнева, Колгоспна, Лугова, Малинська, Нова, Поліська, Садова, Шевченка
Чкаловка: Гагаріна, Лісовий, Ніни Сосніної, Польова, Шевченка
Полідарівка: Полідарівська
Обухівський11.01.2020 13:2811.01.2020 13:30Перше Травня: Верхній, Зарічна, Зв'язку, Зелений, Лісова, М. Васильківського, М.Рильського, Маяковського, Нова, П. Гудима, Першотравнева, Поповича, СТ «Зв’язківець», СТ «Лісник», Центральна, Чорноморська
Нові Безрадичі: Тиханська
Українка: Промислова
Обухів: Каштанова, Київська, Трипільська, Яблуневий м-р
Копачів: Березовий, Вишнева, Гагаріна, Горького, Дачний, Дубинська, Зарічна, Затишний, Зелений бір, Квітуча, Кленова, Ковалівський, Леніна, Лісова, Мирний, Миру, Острівний, Парковий, Польовий, Південна, СТ "Зарічне", СТ "Либідь", Свиридівська, Хуторянська, Центральна, Шевченка, Шовковична, пров. Котеджний, пров. Будівельників
Застугна: Вишнева
Шевченкове: Гагаріна
Мала Вільшанка: Горького, Джерельна, Миру, Молодіжна, Польова, Садова, Шевченка
Германівка: Михайлюка
Васильківський11.01.2020 12:1911.01.2020 12:43Іванковичі: Інтернаціональна, Загородній пров., Захисників Вітчизни, Леніна, Прорізна, Підгайна, Соборна, Табачний, Троїцька, Шевченка
Шевченківка: Горького
Рославичі: Ботанічна, Гоголя, Гоголя пров., Дачна, Джерельна, Жовтнева, Жовтневий, Жукова, Жукова пров., Круглицька, Кірова, Леніна, Лугова, Лісова, Набережна, Нагірна, Поле, Польова, Польовий, Пушкіна, Підгірна, Садова, Чехова, Чкалова, Чкалова пров., Шевченка, Щорса
Калинівка: Залізнична
Богуславський10.01.2020 18:3611.01.2020 07:19Мисайлівка: Вишнева, Г. Бондаренка, Гагаріна, Грушевського, Зелена, Космача, Котляревського, Кірова, Леніна пров., Лесі Українки, Логвинівка, Лугова, Лісова, М.Гризун, Молодіжна, Набережна, Нагірна, Нова, Польова, Променева, П’ятихатки, Садова, Сливова, Сонячна, Франка, Центральна, Шевченка, Щаслива, Яблунева, Ярі
Чайки: Вулиця невизначена, Набережна, Садова, Урожайна, Центральна, Чайки
Розкопанці: Іванівка, Антюшина, Вишнева, Вузький, Гайдамацька, Долина, Зарічана, Заріччя, Зелений Яр, Козацька, Крутий Спуск, Кільцева, Лісний, Лісний пров., Лісова, Молодіжна, Набережна, Наливайка, Першотравнева, Польова, Пролетарська, Піщана, Піщаний, Росьова, Росьовий пров., Садовий
Богуслав: Мисайлівська
Дибинці: Ланок, Олексія Вовченка
Іванківський10.01.2020 17:0010.01.2020 18:40Іванків: Івана Проскури
Федорівка: Миру
Мала Макарівка: 8 Березня, Ватутіна, Гагаріна, Горького, Миру, Польова, Садова
Русаки: Горького, Миру, Польова, Травнева, Франка пров., Черненка, Чкалова, Шевченка
Болотня: Лісова
Бородянський10.01.2020 09:2710.01.2020 11:43Бородянка: Індустріальна, Базарна, Вокзальна, Вокзальний, Гагаріна, Ентузіастів, Заводська, Залізничний пров., Ломоносова, Мічуріна, Привокзальна, Привокзальний, Хутірська, Шкільний
Дружня: Привокзальна
Вишгородський10.01.2020 09:0410.01.2020 20:29Круги: Ватутіна, Затишна, Польова
Димер: Революції
Кам'янка: Хутірська
Розтісне: Леніна, Лісна, Лісний, Ростісне, СТ "Зелена дубрава", СТ "Ростісне"
Федорівка: Будівників, Казанська, Леніна, Леніна пров., Лісна, Миколаївська, Молодіжна, Молодіжний пров., Нова, Радгоспна
Рудня-Димерська: Леніна
Рови: СТ "Місячна галявина"
Любимівка: Польова
Глібівка: Вулиця невизначена
К.-Святошинський10.01.2020 07:0310.01.2020 11:08Гатне: Інститутська, Інститутський, Абрикосова, Абрикосовий, Андріївська, Археологічна, Б.Хмельницького, Берегова, Березнева, Ботанічна, В. Швеця, Валовня, Ватутіна, Виноградна, Володимирська, Гоголя, Грушева, Грушевського, Доброго Дуба, Дорошенка, Зелена, Зелений, Зоряна, Калинова, Кармелюка, Каштанова, Квітнева, Київська, Кленова, Козацька, Котовського, Коцюбинського, Курганна, Кібернетична, Кібернетичний, Лесі Українки, Лугова, Лісна, М.Валовня, Марченка, Молодіжна, Незалежна, Незалежності, ОКСТ «Серпанок», Одеська, Одеський, Озерна, Покровська, Південна, Північна, Райдужна, Райдужний, Садова, Салютна, Свободи, Святкова, Симоненко, Солов'їна, Сонячна, Сірка, Теремська, Тополева, Травнева, Трояндова, Чумацька, Швеця, Шевченка, Шляхова, Юності, Я.Мудрого, Ягідна, Ягідний, Янчука, Ярова
Крюківщина: Гайова, Каштанова
Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська
Вишневе: Європейська, Південна
Нове: Чкалова
Неграші: Ватутіна
Ходосівка: Лугова, Набережна
Боярка: Сади,18 лінія
Петропавлівська Борщагівка: Оксамитова
Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, Садовий
Віта-Поштова: Франка
Чабани: Машинобудівників
Тарасівка: Котовського
Київ: Академіка Глушкова
Васильківський10.01.2020 03:4110.01.2020 15:22Дзвінкове: Ірпінська, Відродження, Грушевського, Грушова, Запорізька, Київська, Леніна, Лесі Українки, Лісна, Лісний, Незалежності, Нова, Окружна, Польова, Приірпінська, Південна, Річна, СТ "Лісове ", Соснова, Сподарецька, Травнева, Шевченка, Шкільна
Перевіз: Річна, Центральна
Плесецьке: Поле
Володарський09.01.2020 18:2009.01.2020 19:00Рогізна: 1-го Травня, Ворошилова, Жовтневий, Калініна, Котовського, Кошового, Кірова, Леніна, Постишева, Радянська, Фрунзе, Червоноармійська, Шевченка, Якіра
Дружба: Коцюбинського, Франка
Володарка: Будівельна
Броварський09.01.2020 16:0109.01.2020 16:37Велика Димерка: Є.Безсмертної, Євтушенка, Берегова, Березнева, Бобрицька, Богданівська, Броварська, Вереснева, Вокзальна, Гагаріна, Гоголівська, Городня, Горького, Докучаєва, Заліська, Зеленого, Калинова, Котляревського, Котовського, Курчатова, Леніна пров., Лесі Українки, Літківська, Морозова, Мічуріна, Некрасова, Ніколаєва, Озерна, Освітня, Паркова, Парникова, Пархоменка, Покровська, Польова, Поповича, Поштова, Промислова, Пугачова, Пушкіна, Південна, Південний, Ситюкова, Соборна, Степана Разіна, Січнева, Шевченка, Щорса, Щорса пров.
Богданівка: Горького
Пухівка: Лугова
Літки: Гагаріна
Семиполки: Лесі Українки
Показані 21-40 із 15 835 записів.