Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
К.-Святошинський09.01.2020 11:5109.01.2020 15:08Музичі: Ватутіна, Гагаріна, Долиногірська, Енгельса, Ентузіастів, Затишна, Київська, Космічна, Космічний, Леніна, Лугова, Літня, Молодіжна, Набережна, Надозерна, Народна, Перспективна, Першотравнева, Польова, Приозерна, Проектна, Прорізна, Підгірна, Підлужна, Підлісна, Севастопольська, Урожайна, Центральна, Чорноморська, Шевченка, Щорса, Ярова
Шпитьки: Леніна
Лука: 1,4 км в сторону Музичів, Вавілова, Вишнева, Лесі Українки, Лука, Лука-2, Лісна, Музичанська, Паркова, Польова, Прибережна, Пісенна, Святкова, Стуса, Теплична, Толстого, Центральна, Шевченка
Гореничі: Гайдая, Цвіткова
Неграші: Будівельна, Затишна, Зелена, Петрівського
Тарасівка: Шевченка, Шкільна
Баришівський09.01.2020 10:4109.01.2020 12:00Ярешки: Будівельників, В.Правика, Гагаріна, Дніпровська, Дружби, Космонавтів, Коцюбинського, Криворізька, Луговий, МАРГАНЕЦЬКА, Миру, Молодіжна, Польова, Садовий, Т.Г.Шевченка, Центральна, Чкалова, Чорнобильська
Пилипче: 1-го Травня, Берегова, Горянська, Затишна, Клубний, Козацька, Ломоносова, Миру, Набережна, Польовий, Франка, Шевченка, Щаслива, пров. Молодіжний, пров. Озерний
Баришівка: Центральна
Рудницьке: Лесі Українки
Бориспільський09.01.2020 10:0209.01.2020 15:05Любарцi: Європейська, Арсенальна, Березнева, Братів Гопкалів, Братів Гопкалів пров., Братів Жалдаків, Виноградна, Виноградний, Волошкова, Гідності, Гідності пров., Дружби пров., Зоряна, Зої Космодем'янської, Короленка, Короленка пров., Лермонтова, Лесі Українки пров., Макаровицька, Марини Копач, Матросова, Матросова пров., Медова, Миру, Молодіжна, Ново-Петровська, Перемоги, Перемоги пров., Першотравнева, Польова, Пушкіна, Соборна, Соборний, Сонячна, Франка, Центральна, Центральний, Шевченка, Шевченка пров., Шовковична
Вишеньки: Шевченка
Гнідин: Шевченка пров.
Фастівський08.01.2020 15:4808.01.2020 18:33Фастівець: Тхоржевського
Велика Снітинка: Пушкіна
Бородянський08.01.2020 14:2008.01.2020 14:35Клавдiєво-Тарасове: Амосова, Амосова пров., Вербна, Генерала Небогатова, Генерала Шовколовича, Генерала Шовколовича пров., Джерельний пров., Довженка, Довженка пров., Короленка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Лісова, Перемоги, Соборності, Соборності пров., Успенська, Успенський пров., Франка, Франка пров., Центральна, Центральний пров., Шевченка
Бабинці: Зарічна
Озера: Садова
Бородянський08.01.2020 14:0008.01.2020 14:18Немішаєве: Інститутська, Вулиця невизначена, Залізнична, Лісна, Медова, Миру, Мічуріна, Першотравнева, Попова, Пушкіна, Південна, Різдвяна, Чкалова, Шевченка, Шкільна, Шляхова
Мироцьке: Радгоспна
Клавдiєво-Тарасове: Амосова, Вербна, Генерала Небогатова, Дружби, Залізнична, Квіткова, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Миру, Незалежності, Нова, Польова, Привокзальна, Привокзальний, Садова, Франка, Шкільна, Шкільний пров.
Миронівський08.01.2020 13:2008.01.2020 13:45Миронівка: Бузницького, Леваневського, Чкалова
Васильківський08.01.2020 11:2108.01.2020 16:08Дзвінкове: Ірпінська, Відродження, Грушевського, Грушова, Запорізька, Київська, Леніна, Лесі Українки, Лісна, Лісний, Молодіжна, Незалежності, Нова, Окружна, Польова, Приірпінська, Південна, Річна, СТ "Лісове ", Соснова, Сподарецька, Травнева, Шевченка, Шкільна
Перевіз: Річна, Центральна
Плесецьке: Поле
Васильківський08.01.2020 11:0808.01.2020 14:20Плесецьке: 1 Травня пров., 1-го Травня, Єсеніна, І. Франка, Барвінкова, Береговий, Васильківська, Васильківський, Вишнева, Володимирська, Гагаріна, Гоголя пров., Градова, Дімітрова, Жовтнева, Замкова, Зарічна, Зелена, Калинова, Кожухівська, Комарова, Кошового, Лисенка, Лисенка пров., Лісна, Молодіжна, Мотовилівська, Нова, Новосільска, Озерна, Озерний пров., Островського, Островського пров., Покровська, Польова, Пушкіна, Пушкіна пров., Садова, Соборна, Соборний пров., Соснова, Сосновий пров., Хоменка, Центральна, Чехова, Чехова пров., Чкалова, Шолохова, Щаслива
Данилівка: Ярослава Мудрого
Згурівський08.01.2020 09:3808.01.2020 12:39Мала Супоївка: Гагаріна, Гоголя, Короленка, Недрянська, Новоіванівська, Польова, Роговця, Садова, Ставкова, Українська, Шевченка, Яковця
Жуківка: Вишнева, Вулиця невизначена, Каштанова, Корольова, Набережна, Перемоги, Покровська, Шкільна
Тетіївський08.01.2020 07:5608.01.2020 10:51Тетіїв: Панченка пров.
Дзвеняче: Вишнева, Гагаріна, Зарічна, Набережна, Польова, Степова, Центральна
Михайлівка: 1-го Травня, 8 Березня, Жовтнева, Квітнева, Лісова, Миру, Перемоги, Садова, Центральна, Шевченка
Тарасівка: Залізнична
Теліжинці: 60-річчя Жовтня, Вишнева, Гагаріна, Гориста, Зарічна, Лісова, Миру, Молодіжна, Молодіжний, Набережна, Нова, Перемоги, Першотравнева, Чепури, Шевченка
Бориспільський08.01.2020 07:1008.01.2020 07:30Велика Олександрiвка: Європейська, Авдеєва, Б.Хмельницького, Бориспільська, Броварська, Ватутіна, Гагаріна, Героїв України, Господарська, Грушевського, Зоряна, Квіткова, Київський Шлях, Котляревського, Лесі Українки, Луговий, Матросова, Маяковського, Миру, Озерна, Петлицького, Соборна, Тополева, Фізкультури, Чкалова, Шевченка
Олександрівка: Берегова
Гора: 2 Польова, 8 Березня, Європейський, ІІ Польовий пров., Івана Котляревського пров., Івана Мазепи, Інститутська, Аеропортовська, Басейна, Басюли, Бориспільська, В`ячеслава Чорновола, Вереснева, Верни, Вишнева, Гагаріна, Гоголя, Горіхова, Грушевського, Гірський пров., Жовтнева, Західна, Зелена, Зоряна, Калинова, Квітнева, Київська, Комуністична, Кооперативний, Л.Українки, Лермонтова, Локаторна, Лютневий, Лісний, Лісова, Мирний, Молодіжна, Мостова, Мічуріна, Науки, Ошитковський, П.Морозова, Покровська, Польова, Польова II, Проектна, Прорізний, Пушкіна, Садова, Сонячна, Степова, Східна, Тиха, Толстого, Тургенєва, Франка, Центральна, Чубинського, Чубинського пров., Шевченка, Шкільна, Щаслива, Яблунева
Бориспіль: Декабристів, Лугова, Маяковського
Мала Олександрівка: Гагаріна, Лісова, Окружна
Чубинське: Київська, Блізниченка, Бориспільська, Дачна, Погребняка
Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна
Мартусівка: Бориспільська, Заводська
Вишеньки: Шевченка
Обухівський07.01.2020 17:4607.01.2020 18:35Козин: Іржавська, Берегова, Вереснева, Козацька, Колінченко, Лугова, Луговий пров., Набережно-Лугова, Очеретний, Підворецька, СТ "Берегиня", Садова, Солов'яненка, Ханський, ж/м «Козинський», пров. Рибальський
Дерев'яна: Молодіжна
Нещерів: Садова
Долина: Садова
Великі Дмитровичі: Польова
Обухівський07.01.2020 17:4607.01.2020 18:35Козин: Лобановського, Лугова, Луговий пров., Нова, Садова, Сергіївська, Столичне Шосе
П.-Хмельницький06.01.2020 23:3907.01.2020 01:50Переяслав-Хмельницький: Валовий Перекат, Мала Підвальна, Сковороди, Шевченка
П.-Хмельницький06.01.2020 22:5106.01.2020 23:58Переяслав-Хмельницький: Велика Підвальна, Гімназійна, Київська, Магдебурзького права, Мазепи Івана, Макаренка, Музейний, Новохатька Григорія пров., Покровська, Річна, Сковороди, Хмельницького Богдана, Хмельницького Богдана пров., Червоноармійців, Шевченка
Переяславське: Горького, Польова
Миронівський06.01.2020 16:4606.01.2020 16:48Миронівка: Батури, Бузницького, Гетьманська, Деркача, Деркача пров., Кондратовича, Красилівська, Леваневського, Лесі Українки, Лісова, Миронівка, Миру, Перемоги, Соборності, Степова, Черненка, Чкалова, Шевченка, Яблунева
Нова Олександрівка: Богдана Хмельницького, Макарова
Козин: Лугова
Центральне: Центральне
Яготинський06.01.2020 13:4106.01.2020 14:13Засупоївка: Молодіжна, Набережна, Незалежності, Польова, Польовий стан, Садова, Сидоренка, Центральна, Шевченка
Яготин: Євгена Патона, Ветеранів, Дарницька, Київська, Котляревського, Леонтовича, Робітнича, СТ «Мрія», Соколовщина, Студентська
Кулябівка: Миру, П.Непорожнього
Тужилів: Калитянська, Київський, Непорожнівська
Баришівський05.01.2020 21:5506.01.2020 10:02Устинкова Гребля: Грушевського, Леніна, Миру, Устинова Гребля, Шевченка
Веселинівка: Б.Хмельницького, Гагаріна, Генерала Буряка, Гоголя, Горького, Донецька, Донецький, З.Ткачик, Нова, О.Сокола, Переселенська, Пирогова, Полтавська, Польова, Прорізна, СТ, Семиградової, пров. Козацький
Борщів: Автошосе Київський Шлях, Б.Хмельницького, Грушевського, Лесі Українки, Лесі Українки пров., Незалежності, Переселенців, Тихий, Шевченка
Баришівка: Софіївська-34
Бородянський05.01.2020 12:3405.01.2020 13:12Пісківка: Ватутіна, Весняна, Гоголя, Дачна, Жовтнева, Квітнева, Ковпака, Лугова, Лісна, Миру, Набережна, Новоселиця, Паркова, Руднянська, Тетерівська, Центральна, Щаслива, провул. Набережний
Мигалки: Героїв України, Молодіжна
Показані 41-60 із 15 835 записів.