Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
П.-Хмельницький04.01.2020 10:1804.01.2020 12:46Жовтневе: Корзуна, Миру, Переяславська
Васильківський04.01.2020 03:5004.01.2020 13:29Пологи: Береговий, Білоцерківська, Леніна, Шевченка, Щорса
Гребінки: Архітектурна, Вишнева, Вулиця невизначена, Дімітрова, Зоряна, Карла Маркса, Київська, Космічна, Ленінградська, Лугова, Партизанська, Перемоги, Польова, Прорізна, Північна, Устимівська, Франка, Чернишанська, Шевченка, Ярова
Кодаки: Максима Рильського
Черниші: Лугова
Володарський04.01.2020 01:5204.01.2020 02:10Березна: Загороднього
Михайлівка: Берегова, Героїв Революції, Жовтнева, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров., Набережна, Польова, Росьовий, Шевченка
Бориспільський03.01.2020 21:1903.01.2020 22:56Старе: Герасименка
Васильки: Гагаріна, Озерна, Польова, Приозерна, Садова, Степова, Центральна
Вишгородський03.01.2020 14:5603.01.2020 15:18Круги: Ватутіна, Затишна, Польова
Димер: Революції
Кам'янка: Хутірська
Розтісне: Леніна, Лісна, Лісний, Ростісне, СТ "Зелена дубрава", СТ "Ростісне"
Федорівка: Будівників, Казанська, Леніна, Леніна пров., Лісна, Миколаївська, Молодіжна, Молодіжний пров., Нова, Радгоспна
Рудня-Димерська: Леніна
Рови: СТ "Місячна галявина"
Любимівка: Польова
Глібівка: Вулиця невизначена
Васильківський03.01.2020 13:4703.01.2020 14:30Глеваха: Ботанічна, Васильківська, Весняна, Вокзальна, Київська
Згурівський03.01.2020 11:1103.01.2020 12:15Нова Олександрівка: Вулиця невизначена, Гагаріна, Київська, Київське шосе, Кооперативна, Лесі Українки, Молодіжна, Паркова, Перемоги, Північна, Роговця, Садова, Солом`янська, Українська, Франка, Чернинська, Шевченка, Юності, Ягідна
Старе: Михайлівська, Чапаєва, Шевченка
Олександринівка: Олександринівка
Мала Березанка: Савицької
Лизогубова Слобода: Українська
Згурівка: Залізнична
Васильківський03.01.2020 09:3403.01.2020 10:35Калинівка: Індустріальна, Б.Хмельницького, Володимирський, Вулиця невизначена, Залізнична, Зарічна, Калинівська, Калинівський, Київська, Кільцева, Лісова, Макаренка, Набережна, О.Романенка, Олега Кошового, Пушкіна, Степова, Суверенна, Франка, Центральна, Чкалова, Шевченка, Шкільний
Кожухівка: Газова, Джерельна, Кільцева, Михайлівська, Молодіжна, Набережна, Незалежності, О.Понежди
Данилівка: Данилівське шосе, Молодіжна
Глеваха: Нова
Плесецьке: Центральна
Іванківський02.01.2020 23:0703.01.2020 10:42Старовичі: 1-го Травня, 8 Березня, Дружби, Заріччя, Лугова, Миру, Цвєточна
Олива: Іванова, Дружби, Жовтнева, Кухарська, Перемоги, Ровенська
Захарівка: Сільська
Кропивня: Поліська
Миронівський02.01.2020 07:4902.01.2020 08:45Миронівка: Батури, Бузницького, Гетьманська, Деркача, Деркача пров., Кондратовича, Красилівська, Леваневського, Лесі Українки, Лісова, Миронівка, Миру, Перемоги, Соборності, Степова, Черненка, Чкалова, Шевченка, Яблунева
Нова Олександрівка: Богдана Хмельницького, Макарова
Козин: Лугова
Центральне: Центральне
Баришівський02.01.2020 06:3002.01.2020 13:12Березань: Березанський шлях, Енергетиків, Затишна, Механізаторів, Мирна, Миру пров., Недрянська, Недрянський, Незалежності, СТ, Трубізька, Чаленка, Чкалова, ім. Іллі Турчиновського, ім. Василя Стуса
Ірпінський02.01.2020 03:3502.01.2020 07:00Коцюбинське: 2 провулок Шевченка, 8 Березня, I провулок Шевченка, Артема, Артема пров., Бакала, Бакала пров., Будівельна, Вокзальна, Горького, Доківська, Жовтнева, Жовтневий, Залізнична, Київське лісництво квартал 112, Коцюбинського, Лісова, Меблева, Миру, Островського, Паризької Комуни, Паризької Комуни пров., Паркова, Парковий, Пономарьова, Фрунзе, Чапаєва, Червоноармійська, Шевченка
Мироцьке: Калініна
Гостомель: Кірова
Гореничі: Балістична
Ірпінь: Паризької Комуни
Бориспільський01.01.2020 18:5701.01.2020 19:11Глибоке: Бориспільська, Глибоцька, Грушевського, Недождія, Окружна, Польова, Ясенева
Воронькiв: Польова
Бориспільський01.01.2020 18:5502.01.2020 02:40Воронькiв: Бориса Мамайсура, Вишнева, Гагаріна, Гагаріна пров., Горова, Дніпровська, Зарічна, Кийлівська, Кийлівський, Кільцева, М. Карпенка, Мамайсура, Миру, Миру пров., Молодіжна, Народна, Нова, Паркова, Парковий, Першотравнева, Польова, Слобідська, Слобідський, Українська, Центральна, Ясна
Жереб`ятин: Центральна
Процiв: Шевченка
Велика Олександрiвка: Гагаріна, Матросова
Дударкiв: Щорса пров.
Бориспіль: Завокзальна
Бориспільський01.01.2020 18:5402.01.2020 02:35Воронькiв: Ватутіна, Вишнева, Дніпровська, Дружби, Київська, Київський пров., Красна, М. Карпенка, Миру, Миру пров., Першотравнева, Слобідська, Слобідський, Українська, Центральна
Процiв: Івана Кудрі, Б.Хмельницького, Березова, Богдана Хмельницького пров., Веселкова, Веселковий, Висока дамба, Вишнева, Гагаріна, Гагаріна пров., Галицький майдан, Городницька, Дружби, Жовтнева, Кана, Кодіївська, Кудрі пров., Моцака, Панська, Пасічна, Пролісок, Савонівська, Савонівський пров., Сагайдачного, Садова, Світанкова, Світанковий пров., Солов'їна, Сонячна, Софіївська, Травнева, Хутірська, Центральна, Центральний, Шевченка, Шевченка пров., Яблунева
Щасливе: Фестивальний
Нестерівка: Комінтерна
Петропавлівське: Малинова
Вишеньки: Садова
Ревне: Бориспільська
Бориспіль: Сагайдачного
Головурiв: Вишнева
Горобіївка: Дружби
Таращанський01.01.2020 14:3001.01.2020 16:24Салиха: Видний, Вишнева, Віддалена, Дружби, Зарічна, Леніна, М.Семченко, Молодіжна, Набережна, Польова, Сєргеєва, Тихий, Центральна, Щаслива
Тараща: Івана Мазепи, Івана Сірка, Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Полуботька, Пушкіна, Ярки
Улашівка: Лісова, Набережна, Таращанська, Ярова
Чернин: Лобківка
Таращанський01.01.2020 14:3001.01.2020 15:20Салиха: Видний, Вишнева, Віддалена, Дружби, Зарічна, Леніна, М.Семченко, Молодіжна, Набережна, Польова, Сєргеєва, Тихий, Центральна, Щаслива
Тараща: Івана Мазепи, Івана Сірка, Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Полуботька, Пушкіна, Ярки
Улашівка: Лісова, Набережна, Таращанська, Ярова
Чернин: Лобківка
Чорнобильський01.01.2020 14:0301.01.2020 16:40Чорнобиль: Без назви
Іванківський01.01.2020 13:4201.01.2020 16:19Розважів: Іванківська, Лугова, Лісова, Миру, Нова, Новий, Озерна, Підгірна, Сидоровицька, Шкільна
Ставрівка: Ставрівська
Шевченкове хутір: Шевченківська
Жеревпілля: Весела, Зелений Гай
Іванківський01.01.2020 12:3301.01.2020 15:31Радинка: 8 Березня, Космонавтів, Космонавтів пров., Миру, Поліська, Професійна, Центральна
Федорівка: Лугова, Лісова, Пісчана
Показані 61-80 із 15 835 записів.