Питання приєднання

(044) 494-43-20
Кол-центр

(крім питань приєднань)

(044) 459-07-40

Аварійні відключення

Районий підрозділВідключенняВключенняНаселені пункти, вулиці
К.-Святошинський31.12.2019 23:2401.01.2020 00:34Забір'я: Васильківська, Верховинна, Вишнева, Волошкова, Вітянська, Гонти, Гончаренко, Грисюка, Грушевського, Жовтнева, Загородня, Залізняка, Зелена, Зоряна, Квітковий, Квітневий, Київська, Лесі Українки, Набережна, Незалежна, Незалежності, О.Теліги, Панаса Мирного, Перемоги, Проектуєма, Прорізна, Садова, Соснова, Тихий, Тупіковий, Франка, Харлампієва, Центральна, Яблунева
Білогородка: Леніна, Мересьєва
Бобриця: Польова
Шпитьки: Леніна, Центральна
Крюківщина: Мічуріна
Княжичі: Берегова, Загородня, Леніна, СТ «Анаконда», Шевченка
Малютянка: Лісна
Жорнівка: Дачна, Зелена, Молодіжна, Озерний, Перемоги, Піщана, Садова, Сонячна, Східна
Софіївська Борщагівка: Київська
Броварський31.12.2019 20:1631.12.2019 22:28Княжичі: Б.Хмельницького, Вереснева, Героїв Крут, Гузара, Гузара пров., Дружби, Ентузіастів, Залозного пров., Зелена, Кагатна, Київська, Кільцева, Лісна, М.Логунова, Максименка, Марії Лагунової, Нова, Райдужна, СТ "Княжичі-2", СТ "Ялинка-2", СТ "Ялинка-3", Садова, Свободи, Слави, Соборності, Стогнія, Тепличний, Тиха, Травнева, Урочище «Лопутіно», Шевченка, Шептицького, Ясна, Ясний
Велика Олександрiвка: Гагаріна, Кільцева
Погреби: Кодацька
UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно
Рожівка
Бровари: Об’їздна дорога, Окружна
Бородянський31.12.2019 18:4731.12.2019 19:10Микуличі: Аграрна, Б.Хмельницького, Варшавська, Весела, Вишнева, Вишневий, Г.Сковороди, Гагаріна, Гайовий, Глінки пров., Грушевського, Довженка, Дружби, Житня, Зелена, Квітковий пров., Київський пров., Кооперативна, Л.Українки, Миру, Молодіжна, Молодіжний пров., Набережна, Незалежності, Нова, Ніни Сосніної, П.Орлика, Покровська, Привітна, Приозерний, Сагайдачного, Садова, Соборна, Сонячна, Стадіонна, Старосільська, Хутірська, Центральна, Центральний, Шевченка, Широка, Я.Мудрого, Яковенка
Немішаєве: Вулиця невизначена, Технікумівська
Кагарлицький31.12.2019 18:4331.12.2019 20:39Зікрачі: Б. Хмельницького пров., Б.Хмельницького, Будівельна, Незалежності, Садова, Ставковий пров.
Стрітівка: Б.Хмельницького, Берегова, Богуна, Воропаївська, Гагаріна, Героїв Трипілля, Колгоспна, Кошового, Кільцева, Лесі Українки, Лісова, Молодіжна, Нагірна, Нова, Озерна, Перемоги, Польова, Підгірна, Садова, Урочище Вовчихи, Чапаєва, Шевченка
Богуславський31.12.2019 18:2631.12.2019 19:31Бране Поле: 30 років Перемоги, Вишнева, Віталія Підлубного, Квітнева, Київська, Миру, Молодіжна, Остапа Вишні, Подільська, Садова, Тараса Шевченка, Царина, Центральна, Ярова
Дібрівка: Горянська, Зарічна, Подолянська, Центральна
Медвин: 1 Олександра Василенка пров., 2 Олександра Василенка пров., Богуславська, Гірчаків, Жовтнева, Зосимівка, Капецівка, Київська, Косяківка, Лісова, Олександра Василенка, Соборна, Шевченка
Богуслав: Будівельна, Миколаївська, Франка
Закутенці: Марка Вовчка, Сошенка, Травнева
Софійка: Молодіжна, Софіївська
Володарський31.12.2019 17:5001.01.2020 16:20Лобачів: Б.Хмельницького, Будівельна, Зарічна, Камінна, Лісова, Миру, Молодіжна, Набережна, Нове Життя, Перемоги, Піщана, Садова, Соснова, Шевченка
Рачки: Леніна
Ожегівка: Шевченка
Володарка: Зарічна
Бориспільський31.12.2019 16:0131.12.2019 17:09Старе: Берегова, Військовий полігон, Герасименка, Дніпрова, Заводська, Заводський, Загатка, Заповідна, Левадна, Лісова, Откормочний, Партизанська, Перемоги, Польова, Польовий, Прорізний, Садова, Сріблянська, Шевченка, Шевченка пров., Шкільний
Вишеньки: Короленка
Сошникiв: Герасименка
Займище: І.Франка, Дачна, Лугова, Лісова, Польова
Мирне: Іващенка, Березнева, Лесі Українки, Молодіжна, Нова, Польова, Рудяківська, Центральна
Щасливе: Садова
Макарівський31.12.2019 14:5531.12.2019 19:00Осиково: Івана Мазепи, Абрикосова, Ватутіна, Ватутіна пров., Горького, КТП в полі, Квітнева, Київська, Лугова, Лісна, Садова, Травнева, Чапаєва
Лишня: 40 років Жовтня, Запорізька, КТП в полі, Кар'єрна, Київська, Київський, Польова, Садова, Шевченка
Мостище: КТП в полі, Кірова, Лісова, Осиківська, Рибчин Яр, Шевченка, Щорса
Богуславський31.12.2019 14:4931.12.2019 17:17Дмитренки: Берегова, Дмитренки, Красилівка, Лесі Українки, Лісова, Садова, Шевченка
Гута: Вишнева, Комсомольська, Котолупівський, Н.Диченка, Шевченка
Медвин: 1 Олександра Василенка пров., 1 Першотравневий, 2 Першотравневий, Богуславська, Волосна, Воробйова, Гірчаків, Денисія, Дученці, Заводський, Зарічок, Зосимівка, Зруби, Київська, Косяківка, Кущі, Лісова, Миколія, Набережна, Набережний, Олександра Бочарова, Олександра Василенка, Прокопенкова, Проценкова, Соборна, Хрещатик, Червінська, Шевченка, Шостакова, Шостаковий
Щербашенцi: 9 Травня, Берегова, Ватутіна, Горького пров., Дібровина, Залісся, Корнійчука, Коротченко, Крутоярська, Лесі Українки, Млин, Перемоги, Петра Запорожця, Польова, Пушкіна, Садова, Ферма, Хутірська, Центральна, Чапаєва, Чапаєва пров., Чкалова, Шевченка, Шкільна, Щербака пров., Ярова
Киданівка: Аштемівка, Дикарівка, Заставок, Ковалівка, Коршаки, Кузьменщина, Лисицівка, Морозівка, Ставкова
Коряківка: Лугова, Перемоги, Степовий, Центральна
Івки: Польова
Богуслав: Я.Мудрого
Семигори: Шевченка
Дибинці: Олексія Вовченка
Володарський31.12.2019 13:5731.12.2019 16:45Біліївка: Коцюбинського, Лесі Українки, Миру, Пересічна, Садова, Травнева, Шевченка
Пархомівка: Свято - Покровська, Шкільний
Петрашівка: Зарічна, Надрічна, Польова, Радянська, Річна, Шевченка
Гайворон: Загребельна, Колгоспна, Кооперативна, Круглий, Молодіжна, Набережна, Нагірна, Огородній пров., Садова, Селищанська, Сліпенчука, Цегельна, Шевченка, Шкільна
Володарка: Кооперативна
Рогізна: Кірова, Леніна
Бориспільський31.12.2019 12:1731.12.2019 15:05Вишеньки: Б.Хмельницького, Багринівська, Берегова, Березнева, Березняківська, Боженка, Братів Ганжів, Вербицького, Вербова, Вулиця невизначена, Гагаріна, Гайовий, Героїв Космосу, Гоголя, Горького, Грушевського, Дамба-3, Дружби народів, Жертв Революції, Затишний пров., Зоряна, Кар'єрна, Київська, Ковпака, Козацька, Короленка, Котельникова, Котовського пров., Кошового, Лан, Леніна, Лесі Українки, Лозова, Лозовий, Лугова, Молодіжна, Набережна, Нова, Оболонська, Ожинна, Партизанська, Патона, Петровського, Придніпровська, Приозерна, Прирічна, Пушкіна, Рогова, Садова, Тороківська, Урожайна, Франка, Храмова, Центральна, Чорновола, Чубинського, Шевченка, Шовковична, Щорса, Юності, Ялтинська
Процiв: Дружби
Гнідин: А. Маринченка, Анни Хаткіної, Берегова, Бортницька, Буркута, Вишеньківська, Вчительська, Гагаріна, Заводська, Закарпатська, Зелена, Зелений пров., Калинова, Кравченка, Кравченка пров., Л.Українки, Лугова, Лісова, Лісовий, Механізаторів, Механізаторів пров., Мисливська, Нова, Озерна, Онищенка, Пасічна, Сагайдачного, Садова, Салютна, Соборна, Сонячна, Східна, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Урочище Пасічна, Чубинського, Шевченка пров., Шкільна, Шкільний, Юрія Вербицького, пров. Сонячний
Бориспіль: Котляревського
Кийлiв: Дніпровська, Набережна
Київ: Михайла Коцюбинського
Старе: Заводська
Щасливе: Садова
Мартусівка: Бориспільська
Дударкiв: Бориспільська
Макарівський31.12.2019 12:0031.12.2019 13:30Червона Слобода: Дачна, Жовтнева, Заводська, Крайова, Лесі Українки, Набережна, Польова, Шевченка
Рожів: Бондарівка, Висажна, Здвижка, Комсомольська, Котовського, Леніна, Миру, Молодіжна, Польова, Червона Площа, Шевченка, Щорса
Великий Карашин: Брусилівська, Будівельна, Галицька, Дружби, Дубнівська, Жовтнева, Київська, Коломійська, Костопільська, Косівська, Кузнецова, Ланова, Леніна, Набережна, Нова, Островського, Перемоги, Польова, Радянська, Ровенська, Франка, Шевченка
Карашин: Окружна
К.-Святошинський31.12.2019 11:3631.12.2019 13:45Боярка: 50 років Жовтня, Білогородська, Білогородський Тупик, Гоголя, Магістральна, СТ "Вугільник" Лінія 25
Вишневе: Київська
Білогородка: 40 років Перемоги
Софіївська Борщагівка: Шкільний
Петропавлівська Борщагівка: Каштанова, Сонячна
Бобриця: СТ "Паритет-Сервіс"
К.-Святошинський31.12.2019 11:0931.12.2019 16:41Круглик: 7 років Жовтня, Вітянська, Вітянський пров., Кардон, Квіткова, Квітнева, Лугова, Лісна, Максимова, Озерна, СТ "Антей"
Хотів: Б.Хмельницького, Богомольця, Ветеринарна, Ветеринарний пров., Вітянська, Гагаріна, Дружби, Жидкова, Затишна, Калинова, Козацька, Комсомольський, Коцюбинського, Круглицька, Липовий Яр, Мальовнича, Мальовничий, Миру, Молодіжна, Молодіжний, Невського, О.Невського, Партизанська, Паширова, Перемоги, Садова, Соборності, Травнева, Центральний, Чирки, Шевченка, Шевченка пров., Яблунева
Нове: Тарасівська
Лісники: Свердлова
Тарасівка: Островського
Гореничі: Леніна, Спортивна
Забір'я: Васильківська
Гатне: Андріївська, Ботанічна, Лугова, Одеський, Південна
Кременище: Максимова, Якуніна
Мрія: Нова
Вишневе: В.Чорновола, Ломоносова
Ходосівка: Набережна, Соборна
Макарівський31.12.2019 10:4531.12.2019 11:50Копилів: Білоцерківська, Ватутіна, Житомирська, Жовтнева, Заводська, Київська, Лісова, Макарівська, Механізаторів, Мигринівка, Перемоги, Польова, Садова, Шевченка, Шовковична
Северинівка: Нова
Макарів: Щаслива
Білоцерківський31.12.2019 10:3031.12.2019 11:35Шкарівка: Миру, Траса Київ-Одеса
Томилівка: Дружби, Залізнична, Кринична, Молодіжна, Незалежності, Новоселів, Польова, Садова, Слави
Коженики: 2-й пров.Лісовий, 8 Березня, Вишнева, Катодна, Козацька, Комора, Лісова, Лісовий, Набережна, Нагірна, Новосельська, Провальна, Радянський, Росьовий, СТ, Садова, Учительська, Ферма, Яровий пров.
Біла Церква: Траса Київ-Одеса
Хутір Черкас: Ставок
Клочки: Горова, Колгоспна, Лугова, Межова, Нагірна1, Піщана, Травнева, Шевченка, Шкільна
Вишгородський31.12.2019 08:3431.12.2019 10:00Нові Петрівці: 1-го Травня, 1-го Травня пров., 60 Років СРСР, Європейська, Івана Кудрі, Івана Франка, Ігорівська, Ірпінська, Баліцька, Богдана, Богдана пров., Боженка, Бучанська, В/Ч 2860, Валківська, Ватутіна, Вишгородська, Володимирівська, Гоголівська, Дачна, Дачний пров., Дружби, Каневська, Каневський, Київська, Київський, Козацька, Корольова, Корольова пров., Кірова, Леніна, Масив "Вишгородський", Масив "Лазарів сад", Масив "Польовий", Масив "Піонер", Масив «Біля Дитячого садка», Миколи Лисенка, Монастирецька, Мощунська, Мощунський, Н.Прорізна, Набережна, Ново - Київська, Новопромислова, ОЗЖБ "Енергія", Оболонська, Ольги Княгині, Петрівська, Польова, С. Палія, Садова, Свято-Покровська, Святославська, Спаська, Урочище Козина спина, Урочище Лазарів сад, Ягідна, Ярова
Вишгород: Глібова, Новопромислова, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Ромашкова, Спаська
Старі Петрівці: Вулиця невизначена, Дачна, Жовтневий пров., Леніна
Димер: Родинна
Козаровичі: Ірпінська
Обухівський30.12.2019 23:3331.12.2019 01:46Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Вознесенська, Київська, Колгоспний, Лісова, Молодіжна, Набережна, Набережний, Окружна, Окружний, Садова, Садовий, Тетяни Нещерет, Шевченка, Шкільний, Яблунева
Українка: Будівельників
Мала Вільшанка: Садова
Нещерів: Косіора
Витачів: Нагірна, Садова
Іванківський30.12.2019 21:4231.12.2019 11:48Володарка: Першотравнева
Дубова: Брондукова, Миру
Городещина: Голубовського
Красятичі: Воздвиженська
Яготинський30.12.2019 21:1930.12.2019 23:50Засупоївка: Молодіжна, Набережна, Незалежності, Польова, Польовий стан, Садова, Сидоренка, Центральна, Шевченка
Яготин: Євгена Патона, Ветеранів, Дарницька, Київська, Котляревського, Леонтовича, Робітнича, СТ «Мрія», Соколовщина, Студентська
Кулябівка: Миру, П.Непорожнього
Тужилів: Калитянська, Київський, Непорожнівська
Показані 101-120 із 15 835 записів.